به علت نوسانات نرخ ارز قیمتهای موجود در سایت قطعی نمی باشد.
لطفا" برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

شرایط و قوانین

ثبت هر سفارش و یا تراکنش مالی با فروشگاه اینترنتی آذرپرتو به معنی پذیرش قوانین و شرایط ذیل می باشد و خریدار ملزم به مطالعه دقیق و رعایت قوانین مندرج در این بخش می باشد.

اطلاعات خریدار:

خریدار می بایست در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی که شامل نام استان، نام شهر/شهرستان/بخش/روستا و ... را همراه با نام کامل مندرج در کارت ملی خود را با کیبورد فارسی به دقت و کامل وارد کنید و حتما ایمیل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت.
لازم به توضیح است که در صورتی كه اطلاعات مندرج در حساب كاربری شما کامل یا صحیح نباشد، ‌هرگونه تاخیر، اشتباه یا برگشت خوردن مرسوله و ضرر مالی به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خریدار می باشد و فروشگاه آذرپرتو هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

قیمت ها و موجودی کالاها:

کلیه قیمت ها و تعداد موجودی کالاهای مندرج در سایت به روز و صحیح می باشد، اما برای سفارش عمده یک کالا می بایست قبل از سفارش حتما با بخش فروش هماهنگ نمایید. همچنین درصورت تغییر قیمت ها، سفارشاتی که قبل از تغییر قیمت ثبت شده اند مشمول قیمت های جدید نخواهند شد مگر اینکه قیمت مندرج در سایت به دلیل خطای انسانی اشتباه درج شده باشد.

نحوه سفارش:

برای ارسال دقیق و به موقع سفارشات مشتری می بایست سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نماید، اما در موارد خاص امکان ثبت سفارش حضوری و یا تلفنی نیز میسر می باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

ارسال سفارش :

در شرایط عادی در صورت پرداخت آنلاین سفارش ها ظرف 24 ساعت کاری بسته بندی و ارسال خواهند شد، در صورت واریز به حساب زمان ارسال بسته ها 24 ساعت کاری پس از تایید تراکنش توسط بخش حسابداری می باشد، زمان تحویل بسته به مشتری نیز بستگی به روش ارسال کالا دارد. سفارشات ثبت شده طبق روشی كه در زمان ثبت سفارش تعیین می شود، ارسال می شوند و هزینه ارسال و بسته بندی سفارش نیز به عهده مشتری می باشد که در زمان سفارش ثبت می گردد. همچنین این امکان وجود دارد تا بسته مشتری با روشی غیر از روش های مندرج در سایت ارسال گردد که در این صورت پیش از ثبت سفارش، مشتری می بایست با بخش فروش هماهنگی لازم را بعمل آورد . بدیهی است هزینه ها و مسئولیت روش درخواستی مشتری به عهده خریدار خواهد بود.

هزینه های ارسال:

تمامی هزینه های حمل به عهده مشتری میباشد. انواع روشهای حمل در قسمت تسویه حساب نمایش داده شده و با توجه به نوع درخواست و سلیقه خریداران قابل انتخاب می باشد. در حال حاضر هزینه ارسال به سراسر کشور به روش پست پیشتاز، برای بسته هایی تا وزن یک کیلوگرم مبلغ 9000 تومان به صورت ثابت در نظر گرفته شده است.
قابل ذکر است روش های مانند باربری شامل هزینه ارسال بسته از دفتر فروش به واحد باربری میباشد و آذرپرتو از هزینه های بعدی ان که شرکت باربری از شما اخذ خواهد کرد اطلاعی ندارد.
قابل ذکر است روش پیک رایگان مختص شهر تبریز/تهران فقط در محدوده 5 کیلومتری دفتر تحویل بسته ها صورت میگیرد و بیش از این مقدار مسافت درج شده شامل پیک رایگان نخواهد بود.

روش های پرداخت:

پرداخت مبلغ سفارش به روش های گوناگون شامل پرداخت نقدی (بانك - كارت به كارت – کارت خوان در محل فروشگاه) و پرداخت آنلاین میسر می باشد كه در زمان ثبت سفارش قابل انتخاب است. در صورتی که سرعت ارسال بسته برای شما مهم می باشد پیشنهاد می گردد حتما پرداخت را به صورت آنلاین و از طریق درگاه اینترنتی انجام دهید. در صورتی که خریدار روش پرداخت نقدی را انتخاب کند می بایست حداکثر ظرف مدت 24 ساعت نسبت به پرداخت وجه سفارش اقدام نموده و اطلاعات پرداخت را به بخش حسابداری و مالی ارسال نماید، در غیر اینصورت پس از مهلت مقرر سفارش حذف شده و هیچگونه مسئولیتی در این خصوص متوجه فروشگاه اینترنتی آذرپرتو نمی باشد.
قابل ذکر است روش پرداخت " کارت خوان در محل فروشگاه " فقط مخصوص افرادی است که در همان لحظه در فروشگاه فیزیکی شرکت آذرپرتو حضور داشته باشند در غیر اینصورت بدون اطلاع قبلی بخش فروش اقدام به لغو و حذف سفارش مینماید.

پیگیری سفارشات:

پس از ثبت سفارش در حالت پیشفرض وضعیت سفارش ها "در دست اقدام" می باشد که پس از بسته بندی و ارسال بسته وضعیت آن به "ارسال شده" تغییر می یابد و در ذیل آن کد رهگیری مرسوله نیز قید می شود که مشتری می تواند با مراجعه به سایت اداره پست و یا تماس با شرکت باربری مربوطه وضعیت بسته خود را پیگیری نماید، همچنین اکثر اوقات در صورت عدم اشکال در سیستم های اطلاع رسانی پس ارسال بسته ها یک ایمیل یا پیامک حاوی کد رهگیری و آخرین وضعیت بسته ، به مشتری ارسال می گردد.

مرجوع نمودن کالا :

پس از دریافت بسته، مشتری 48 ساعت (بسته به تعداد اقلام یک سفارش درصورت هماهنگی با بخش فروش و دریافت تاییدیه این زمان قابل افزایش می باشد) فرصت دارد تا نسبت به تست و آزمایش محصولات دریافتی اقدام نموده و در صورت وجود هرگونه اشکال با تکمیل فرم استرداد بخش فروش را مطلع نماید. بدیهی است که کالاهایی که به علت اشتباه خریدار از قبیل تغذیه با ولتاژ و یا جریان نامتناسب، عدم نصب صحیح و مشکلاتی از این دست، دچار اشکال می گردند به هیچ عنوان قابل مرجوع کردن نمیباشد، همچنین هزینه های حمل و نقل برای مرجوع نمودن کالا به فروشگاه به عهده خود مشتری می باشد.

در مورد کالاهای خاص و گران قیمت، برای صرفه جویی در زمان و پیشگیری از سایر مشکلات، خریدار می تواند قبل از ارسال سفارش با هماهنگی قبلی با بخش فروش ضمن پرداخت هزینه ،درخواست آزمایش فنی کالا قبل از ارسال را نماید.

لازم به ذکر است در صورتی که کالای برگشتی سالم باشد و بخش کارشناسی سلامت آن را تایید نماید متناسب با زمان و مبلغ کالا، هزینه کارشناسی دریافت گردیده و هزینه برگشت کالا نیز به عهده خود مشتری می باشد.

قابل ذکر است زمان برگشت وجه سفارشات به خریدار طی یک زمان مشخص شده ( 1 الی 7 روز کاری درصورت ارائه اطلاعات حساب توسط خریدار و ثبت درخواست بخش فروش با توجه به درخواست خریدار) توسط بخش مالی صورت میگیرد و اطلاعات پرداخت هر سفارش در تاریخچه سفارش مد نظر درج میگردد.
تمامی بازگشت وجه های واحد حسابداری فقط به نام شخص حقیقی صاحب حساب کاربری فروشگاه اینترنتی آذرپرتو انجام می گردد.
در صورتی که حساب کاربری ثبت شده در فروشگاه متعلق به سازمان دولتی یا دانشگاه باشد می بایست شماره حساب اعلام شده متعلق به همان سازمان یا دانشگاه باشد.
در صورت عدم تطابق نام صاحب شماره حساب ( یا کارت ) اعلام شده از طرف مشتری با نام حساب کاربری موجود در فروشگاه، برگشت وجه از واحد مالی و حسابداری صورت نمی گیرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات:

کالاهای ارائه شده در فروشگاه در حالت عادی شامل گارانتی، خدمات پس از فروش و یا امكان عودت نمی باشد، مگر اینکه در توضیحات مندرج در فروشگاه در خصوص یک محصول زمان و نحوه گارانتی مشخص شده باشد، با این وجود در صورت امکان و با هماهنگی با فروشنده اصلی سعی می کنیم تا با مرجوع نمودن کالا به شرکت فروشنده، نسبت به تعمیر و یا تعویض کالا اقدام نماییم که بدیهی است در اینصورت با توجه به اینکه اکثر کالاها وارداتی می باشند هزینه های حمل و نقل برای مرجوع نمودن کالا به عهده مشتری می باشد و مشتری می بایست زمان لازم برای انجام مراحل تعویض و یا تعمیر را پبذیرد. همچنین مسئولیتی از بابت آموزش ، چگونگی كار با قطعه و ... به عهده فروشگاه اینترنتی آذرپرتو نمیباشد، اما همیشه سعی نموده ایم تا در حد امکان نسبت به جمع آوری و در دسترس قرار دادن مطالب فنی، نحوه استفاده از وسایل و قطعات موجود در فروشگاه اینترنتی آذرپرتو اقدام نماییم.
به علاوه این امکان برای مشتریان وجود دارد تا از طریق انجمن های تخصصی فروشگاه سئوالات خود را مطرح نموده و در صورت امکان اشکالات فنی خود را در خصوص یک محصول حل نمایند.

مالیات:

در حال حاضر در خرید نقدی مالیات دریافت شده از مشتری 0 می باشد.

لغو سفارشات:

ری 7 روز پس از ثبت سفارش فرصت دارد تا بدون ارائه هیچ دلیلی نسبت به لغو سفارش و دریافت وجه اقدام نماید، در صورتی که سفارش ارسال شده باشد خریدار می بایست بدون باز نمودن درب بسته فوراً نسبت به عودت آن به فروشگاه اقدام نماید، در غیر این صورت قبل از لغو سفارش حتما می بایست با بخش فروش تماس بگیرد. بدیهی است زمانی هزینه سفارش به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد که محصولات خریداری شده صحیح و سالم به فروشگاه عودت داده شود. همچنین هزینه های برگشت بسته و یا در صورت لزوم تست فنی قطعات برگشتی برای اطمینان از سالم بودن آنها به عهده مشتری می باشد. این هزینه بر اساس ارسال و یا عدم ارسال شدن سفارش حدود 5 الی 20 درصد قیمت هر کالا می باشد.

قابل ذکر است زمان برگشت وجه سفارشات به خریدار طی یک زمان مشخص شده (3 الی 7 روز کاری درصورت ارائه اطلاعات حساب توسط خریدار و ثبت درخواست بخش فروش با توجه به درخواست خریدار) توسط بخش مالی صورت میگیرد و اطلاعات پرداخت هر سفارش در تاریخچه سفارش مد نظر درج میگردد.

آسیب دیدن سفارش در حین حمل بسته:

سفارشات ارسالی توسط فروشگاه لینترنتی آذرپرتو تا جای ممكن به صورت محكم و با ایمنی بالا بسته بندی می شوند اما با این حال و با توجه به ممنوعیت ارسال قطعات و لوازم شكستنی در تمامی روش های ارسال ،‌بسته هایی كه دچار آسیب دیدگی در زمان حمل شوند، شامل بیمه های اولیه شركت های حمل و نقل نمی شوند و پرداخت خسارت نیز متوجه فروشگاه نمیباشد. بر همین اساس در صورت تمایل می توانید قبل از ارسال بسته با پرداخت مبلغ كمی بسته خود را بیمه تكمیلی (برای آسیب دیدگی زمان حمل) كنید. برای اطلاع از این مبلغ با فروشگاه اینترنتی آذرپرتو تماس بگیرید (قبل از ارسال بسته حتما می بایست مبلغ بیمه پرداخت شده باشد تا بیمه نامه مربوطه صادر شود كه در صورت ارسال شدن بسته و عدم پرداخت حق بیمه، مسئولیتی از این بابت متوجه فروشگاه نخواهد بود).

برگشت خوردن سفارش :

در صورتی كه بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد، ‌علت برگشت بسته بررسی می شود و در حالتی كه علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد كل هزینه ارسال خواهد بود و در حالتی كه مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس، درج اشتباه مشخصات و یا مشكل در بسته بندی) با هزینه فروشگاه مجددا ارسال خواهد شد. آدرس مقصد به صورت پیش فرض همان آدرس درج شده در زمان ثبت نام میباشد. در صورتی که خریدار در زمان سفارش ادرس دومی تعریف کند ملاک مقصد گیرنده ادرس دوم یا سوم میباشد لذا به این نکته توجه نمایید.

تخفیف:

قیمت های درج شده در سایت بر اساس تك فروشی می باشد (به جز مواردی كه بسته ای ارائه میشود). بر همین اساس درخواست تخفیف تنها برای حالتی كه تعداد سفارش داده شده از هر جنس بالا باشد بررسی می شود و برای تعداد های پایین تخفیفی اعمال نمی شود.

نکته: کالاهایی که در دسته بندی فروش ویژه قرار داشته باشد شامل تخفیف نمی گردد و در صورت استفاده از کد تخفیف برای خرید این کالا ها، سفارش ثبت شده ترتیب اثر داده نمی شود.

اعتبار پیش فاكتور:

اعتبار پیش فاكتور ثبت شده برای پرداخت صرفا چهار روز بعد از ثبت سفارش است و پس از این مدت لغو خواهد شد.

شرایط استفاده از کالا و خدمات فروشگاه:

خریدار متعهد می گردد بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران از محصولات فروشگاه استفاده نماید، مسئولیت هرگونه استفاده غیر قانونی از محصولات ارائه شده در سایت متوجه خریدار بوده و در صورت نیاز به مجوز برای استفاده از یک کالای خاص، خریدار می بایست خود رأساً نسب به دریافت مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح اقدام نماید.

تغییر شرایط و قوانین :

حق تغییر شرایط و قوانین در هر زمان برای فروشگاه محفوظ می باشد، بدیهی است پس از تغییر شرایط و قوانین نسخه جدید از طریق وبسایت فروشگاه در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.


icon
قبول سفارشات
قیمت مناسب برای تولیدی ها - تماس بگیرید
icon
خدمات طولانی
ده سال خدمات برای دستگاه‌های تولید آذرپرتو
icon
گارانتی معتبر
گارانتی یکساله برای دستگاه‌های تولید آذرپرتو
icon
مهلت تست
مهلت تست ۲۴ ساعته دستگاه‌های ارسالی

Notice: Undefined index: logo in /home/azarpart/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 71

Notice: Trying to get property of non-object in /home/azarpart/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 71